Saturday Night Fever

Geplaatst op 15 / 02 / 2012 om 10:59:27

Ook dit jaar is CARE COSMETICS de trotse make-up partner van Joop van den Ende Theaterproducties. Alle producties van Joop van den Ende Theaterproducties, met onder andere de musicals Wicked, Miss Saigon en Saturday Night Fever, zullen in het theaterseizoen 2011-2012 gebruik maken van de make-up van PUPA Milano.

Saturday Night Fever gaat over de jonge aantrekkelijke Tony Manero. Hij komt uit een arm Italiaans immigrantengezin en groeit op in Brooklyn, New York. Hij en zijn vrienden dromen van het onbereikbare Manhattan, aan de overkant van de rivier. Elke zaterdagavond ontsnappen ze aan de dagelijkse realiteit in de disco ‘2001 Odyssey’. Tony is de koning van de dansvloer, hij wordt aanbeden door alle vrouwen en is voor alle jongens hét voorbeeld. Als hij op een avond de mooie Stephanie Mangano ontmoet, laat hij zijn vaste danspartner Annette vallen. Hij besluit, na een aantal confrontaties met zijn familie en vrienden, samen met haar de stap naar het succesvolle Manhattan te wagen.

De legendarische Bee Gees hits ‘Stayin Alive’, ‘Night Fever’ en ‘You should be dancing’, ook te horen in deze musical, wisten generaties te betoveren. Noortje Herlaar kruipt in de rol van Stephanie Mangano, de bloedmooie nieuwe danspartner van Tony Manero, gespeeld door Joey Ferre. Annette, die ook uit Brooklyn komt en de vaste danspartner van Tony is, wordt gespeeld door Laurie Reijs.

Care For Life

Summertime!

Het zonnige lenteweer laat nog even op zich wachten, maar toch is het tijd om de huid voor te bereiden op de zon. De Ide ...Lees Verder

Focus op schoonheid

De voorjaarsbeurs in Utrecht is alweer achter de rug. Ook dit jaar bezochten wederom vele klanten en geïnteresseerd ...Lees Verder